Sestava klimatizace MITSUBISHI Premium ZEN (lesklá černá)

Kód: MSZ-EF25VGB-MUZ-EF25VG MSZ-EF35VGB-MUZ-EF25VG MSZ-EF42VGB-MUZ-EF42VG MSZ-EF50VGB-MUZ-EF50VG Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Mitsubishi
42 093 ,-Kč 46 624 ,-Kč 52 853 ,-Kč 57 572 ,-Kč od 42 093 ,-Kč 34 788 ,-Kč bez DPH 38 532 ,-Kč bez DPH 43 680 ,-Kč bez DPH 47 580 ,-Kč bez DPH od 34 788 ,-Kč bez DPH
Do 7 dnů Do 7 dnů Do 7 dnů Do 7 dnů Zvolte variantu
Výkon
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Nástěnné jednotky Premium ZEN jsou vyvinuté pro moderní architekturu se stylovými interiéry moderních budov, kde splňují nejvyšší designové požadavky.

Detailní informace

Montáž a servis
Montáž a servis
od profesionálů v oboru.
Poradíme Vám
Poradíme Vám
na čísle +420 732 998 347
Prohlédněte si zboží
Prohlédněte si zboží
v našem showroomu v Hranicích.
Zkušenosti v oboru
16 let zkušeností
nasbíraných v oboru.

Detailní popis produktu

Jemná bílá, elegantní černá a klasická stříbrná. Nástěnné jednotky Premium ZEN ve třech barevných variantách se harmonicky přizpůsobí individuálně řešeným interiérům.  Výrazný design zařízení odráží kvalitu a smysl pro luxus. kombinující velmi nízkou spotřebu elektrické energie s nízkou hladinou hluku (akustického tlaku).

 

Nápadný vzhled v černém

Černá povrchová úprava nástěnných jednotek Premium ZEN poskytuje promyšlenou nadčasovou eleganci pohodovým interiérům. Stylové opláštění vnitřních jednotek ukrývá inovativní technologii. Díky invertorové technologii dosahují tyto jednotky maximální efektivity. Jednotky dosahují energetické účinnosti v režimu chlazení A+++.

Funkčnost s přidanou hodnotou

I při provozu se jednotka Premium ZEN zachovává svůj plochý, symetrický tvar. Jedinou viditelnou změnou je, že se během provozu otevře výdechová žaluzie. Po vypnutí jednotky se výdechová žaluzie opět uzavře. 

Součástí nástěnných jednotek Premium ZEN je designové dálkové ovládání s infračerveným přenosem. Velmi praktický týdenní časovač uloží vaše požadavky na vnitřní mikroklima pro jednotlivé dny i noci. Tím zajistíte energeticky úsporný provoz vašeho zařízení.

Ovládejte své zařízení pohodlně a kdekoli

Ať už jde o systémy klimatizací, tepelných čerpadel nebo řízeného větrání, s aplikací MELCloud lze všechny  tyto systémy velmi snadno ovládat a monitorovat. A to nepřetržitě a odkudkoli. To umožňuje cloudová technologie, na které je MELCloud založen.

Aplikace MELCloud je vybavena mnoha funkcemi, které zjednodušují každodenní správu vašich systémů. Můžete například upravovat požadované teploty a přepínat provozní režim. Také lze zobrazit historii provozu zařízení a tím snadno analyzovat jejich provozní data. MELCloud lze používat napříč systémy. Díky této jediné aplikaci máte klimatizaci, otopný systém a řízené větrání neustále pod kontrolou. Další funkcí je možnost zobrazení přehledné mapy, která umožňuje správu  více míst.

Přístup k vašemu zařízení Mitsubishi Electric a jeho ovládání nebyly nikdy jednodušší. A nyní je to dokonce možné na vašem počítači, tabletu nebo chytrém mobilním telefonu prostřednictvím všech webových prohlížečů.

Vše, co je potřeba pro připojení klimatizační jednotky, otopného systému nebo řízení větrání do MELClou, je Wi-Fi adaptér od Mitsubishi Electric, který je bezdrátově připojený k vaší domácí WiFi síti.

Aplikace MELCloud je kompatibilní s virtuálním asistentem Amazon Alexa, který umožňuje ovládání hlasem. Např.: ,,Alexo, nastav teplotu v obývacím pokoji na 21 °C¨. Bezplatnou aplikaci Amazon Alexa ovládání prostřednictvím smartphonu můžete získat online v příslušenství obchodě s aplikacemi.