Zplyňovací kotel ATTACK SLX 55 LAMBDA Touch

Zplyňovací kotel ATTACK SLX 55 LAMBDA Touch
 

Zplyňovací kotel ATTACK SLX 55 LAMBDA Touch.

 
Cena bez DPH: 99 774,- Kč
Cena s DPH: 120 727,- Kč
Dostupnost zboží: Na objednávku
Výrobce: ATTACK
Hmotnost: 650.00 kg
Katalogové číslo: 55SLXL
 
 
 

Jde o moderní zplyňovací kotel na spalování měkkého i tvrdého dřeva. Je vybaven pokročilou logikou řízení pro dosahování vysoké účinnosti, nízkých emisí a nízké spotřeby dřeva. Spalovací proces je velmi přesně řízen pomocí měření obsahu kyslíku ve spalinách, primárním a sekundárním přívodem vzduchu do kotle a měnitelnými otáčkami odtahového ventilátoru, což umožňuje plynulou modulaci výkonu kotle.

Elektroniku tvoří přehledný dotykový displej, kde je možné rychle najít potřebné informace a nastavení. Software v elektronice je možné kdykoliv jednoduše aktualizovat pomocí USB klíče. Kotel lze připojit na internet pomocí LAN kabelu a ovládat jej ze vzdáleného místa, internetu, nebo dokonce pomocí Smartphonu.

Kotel je navržen s ohledem na komfort zákazníka, proto je v tomto kotli trubkový výměník čištěn automaticky motorem
pomocí turbulátorů. Elektroniku kotle lze rozšířit o přídavné externí moduly, které slouží k ovládání topných směšovacích
okruhů, nádrže na TUV, solárních panelů či jiného automatického kotle. Ovládání těchto zařízení lze pak vidět jednoduše přímo na displeji kotle ATTACK LAMBDA Touch.

Moderní a inovativní design ekologického kotle, vysoce účinný trubkový výměník „spaliny-voda“ s turbulátory, účinnost kotle 91,0–91,7 %, široká výkonová škála kotle 20–55 k, 4 modifikace – STANDARD, PROFI, LAMBDA Touch a COMBI Pellet, vysoká účinnost spalování, až 91,7 % díky trubkovému výměníku vybavenému speciálními pohyblivými turbulátory, čištění výměníku turbulátory, pohybem páky. Čistý výměník = vysoká účinnost = snížení provozních nákladů a úspora paliva, nadstandardní objem nakládací komory kotle, jaký na trhu nenajdete, od 200–230 l, která zajistí delší výdrž vytápění na jedno naložení paliva, volitelný suchý plášť umístěn po obvodu celé ložné komory – zvýšená ochrana proti dehtování komory, možnost spalování měkkého i tvrdého dřeva, dřevěných briket, možnost přikládat velké kusy dřeva – délka komory je 580 mm (od 25 kW), což zákazníkovi šetří čas při dělení dřeva, kdy klasickou metrovici dělí na půlmetrové kusy, minimální množství popela, zdokonalené spalování a nižší spotřeba dřeva, znamenité emise a účinnost, zajištění polohy čistící páky pro usnadnění čištění, komfort zákazníka, provozní spolehlivost a jednoduchá obsluha a údržba, vyroben ze speciální kotlové oceli tloušťky 6 mm pro zajištění dlouhé životnosti kotle, odtahový ventilátor pro rovnoměrné a efektivní spalování a bezprašný provoz, automatické ovládání roztápěcí klapky spojené s otevíráním a zavíráním přikládacích dvířek, plynule modulovatelné otáčky ventilátoru (modifikace PROFI, LAMBDA Touch), možnost verze LAMBDA Touch – nejpokročilejší technologie řízení procesu spalování pro dosažení vynikajících hodnot emisí a účinnosti, v provedení levé i pravé otevírání dvířek, možnost spalování alternativních paliv jako jsou jádra z oliv a pecková drť v automatických hořácích s výkonem 30 a 50 kW (modifikace COMBI Pellet), automatické odstavení kotle po vyhoření paliva, vybaven dochlazovacím okruhem proti přehřátí vody v kotli, žárobetonové tvarovky odolné do teploty 1 350 °C, což zaručuje nejlepší parametry spalování, kotel splňuje kritéria nejvyšší třídy podle evr. normy EN 303-5.

Cena dopravy se liší podle pásma:

1.pásmo - 700,- bez DPH

2.pásmo - 1 000,- bez DPH

3.pásmo - 1 400,- bez DPH

Parametry zboží
Druh paliva:   kusové dřevo
Účinnost:   90,3 %
Výkon:   27,5-55 kW
Objem vody v kotli:   136 l
Výška:   1472 mm
Šířka:   703 mm
Hloubka:   1506 mm

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

Zplyňovací kotel ATTACK SLX 55 LAMBDA Touch Zplyňovací kotel ATTACK SLX 55 LAMBDA Touch
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.