Zplyňovací kotel ATTACK SLX 35 PROFI

Zplyňovací kotel ATTACK SLX 35 PROFI
 

Zplyňovací kotel ATTACK SLX 35 PROFI.

 
Cena bez DPH: 63 339,- Kč
Cena s DPH: 76 640,- Kč
Dostupnost zboží: Na objednávku
Výrobce: ATTACK
Hmotnost: 570.00 kg
Katalogové číslo: 35SLXP
 
 
 

Je vylepšen o způsob regulace PID, dokáže plynule ovládat otáčky ventilátoru podle teploty vody a spalin, a tím dosahuje optimální účinnost. Regulátor obsahuje také pokročilou logiku řízení Fuzzy logic, která umožňuje optimální úpravu pracovního cyklu zplyňovacího procesu tak, aby docházelo k co nejmenším ztrátám tepelné energie.

Kotel vybaven regulátorem ATTACK PROFI „PID“ dokáže řídit topný systém vybavený čerpadlem nabíjení akumulační
nádrže, akumulační nádrží, cirkulačním čerpadlem topných okruhů a pokojovým termostatem tak, aby docházelo k co
nejmenším ztrátám energie. Regulátor je také možné nastavit a připojit tak, aby bylo možné řídit čerpadlo topných okruhů a čerpadlo nabíjení nádrže na TUV.

Moderní a inovativní design ekologického kotle, vysoce účinný trubkový výměník „spaliny-voda“ s turbulátory, účinnost kotle 91,0–91,7 %, široká výkonová škála kotle 20–55 k, 4 modifikace – STANDARD, PROFI, LAMBDA Touch a COMBI Pellet, vysoká účinnost spalování, až 91,7 % díky trubkovému výměníku vybavenému speciálními pohyblivými turbulátory, čištění výměníku turbulátory, pohybem páky. Čistý výměník = vysoká účinnost = snížení provozních nákladů a úspora paliva, nadstandardní objem nakládací komory kotle, jaký na trhu nenajdete, od 200–230 l, která zajistí delší výdrž vytápění na jedno naložení paliva, volitelný suchý plášť umístěn po obvodu celé ložné komory – zvýšená ochrana proti dehtování komory, možnost spalování měkkého i tvrdého dřeva, dřevěných briket, možnost přikládat velké kusy dřeva – délka komory je 580 mm (od 25 kW), což zákazníkovi šetří čas při dělení dřeva, kdy klasickou metrovici dělí na půlmetrové kusy, minimální množství popela, zdokonalené spalování a nižší spotřeba dřeva, znamenité emise a účinnost, zajištění polohy čistící páky pro usnadnění čištění, komfort zákazníka, provozní spolehlivost a jednoduchá obsluha a údržba, vyroben ze speciální kotlové oceli tloušťky 6 mm pro zajištění dlouhé životnosti kotle, odtahový ventilátor pro rovnoměrné a efektivní spalování a bezprašný provoz, automatické ovládání roztápěcí klapky spojené s otevíráním a zavíráním přikládacích dvířek, plynule modulovatelné otáčky ventilátoru (modifikace PROFI, LAMBDA Touch), možnost verze LAMBDA Touch – nejpokročilejší technologie řízení procesu spalování pro dosažení vynikajících hodnot emisí a účinnosti, v provedení levé i pravé otevírání dvířek, možnost spalování alternativních paliv jako jsou jádra z oliv a pecková drť v automatických hořácích s výkonem 30 a 50 kW (modifikace COMBI Pellet), automatické odstavení kotle po vyhoření paliva, vybaven dochlazovacím okruhem proti přehřátí vody v kotli, žárobetonové tvarovky odolné do teploty 1 350 °C, což zaručuje nejlepší parametry spalování, kotel splňuje kritéria nejvyšší třídy podle evr. normy EN 303-5.

Cena dopravy se liší podle pásma:

1.pásmo - 700,- bez DPH

2.pásmo - 1 000,- bez DPH

3.pásmo - 1 400,- bez DPH

Parametry zboží
Druh paliva:   kusové dřevo
Účinnost:   90,3 %
Výkon:   17,5-35 kW
Objem vody v kotli:   117 l
Výška:   1472 mm
Šířka:   703 mm
Hloubka:   1337 mm

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

Zplyňovací kotel ATTACK SLX 35 PROFI Zplyňovací kotel ATTACK SLX 35 PROFI
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.