Zplyňovací kotel ATTACK DPX 25 PROFI

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 25 PROFI
 

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 25 PROFI.

 
Cena bez DPH: 51 294,- Kč
Cena s DPH: 62 066,- Kč
Dostupnost zboží: Na objednávku
Výrobce: ATTACK
Hmotnost: 430.00 kg
Katalogové číslo: 25DPXP
 
 
 

Nová řada kotlů ATTACK DPX je vybavena účinnějším rourovým výměníkem spaliny – voda. Ve výměníku jsou osazeny speciální pohyblivé turbulátory, které slouží k brzdění a vytváření turbulentního proudění spalin přes výměník, čím se dosahuje vyššího přestupu tepla přes ocelovou stěnu výměníku do vyhřívané vody.

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 25 Profi je ovládaný elektronickým regulátorem, který je určený na regulaci teploty vodních kotlů na spalování dřeva. Přednost Profi verze kotlů ATTACK® proti verzi Standard spočívá ve vyšším komfortu obsluhy, možnosti modulace výkonu kotle za účelem dosažení nejoptimálnějších parametrů při spalování dřeva. Regulátor vykonává stálé měření teploty vody v kotli a její hodnotu ukazuje na displeji a současně řídí spalinový ventilátor a čerpadlo ÚT.

Moderní nadčasový design, vysoce rourový výměník „spaliny-voda“, vysoká účinnost spalování až 91 % = nízká spotřeba paliva, nízká produkce emisí a popela, výkonová škála vyráběných kotlů 15–45 kW ve třech modifikacích, možnost řízení spalování pomocí Lambda sondy, odtahový ventilátor zajišťuje rovnoměrné a efektivní spalování a bezprašný provoz, plynule modulované otáčky ventilátoru, spalování měkkého i tvrdého dřeva, objemná násypka kotle, která zajistí delší výdrž vytápění na jedno naložení paliva, možnost přikládat velké kusy dřeva, minimální množství odpadu, nenáročná obsluha a snadné čištění, automatické odstavení kotle při vyhoření paliva, automatické ovládání roztápěcí klapky spojené s otevíráním a zavíráním přikládacích dvířek, odtahový ventilátor zajišťuje rovnoměrné a efektivní spalování a bezprašný provoz, plynule modulované otáčky ventilátoru, vybaven dochlazovacím okruhem proti přehřátí vody v kotli, kvalitní kotlová ocel o tloušťce 6 mm použitá při výrobě kotle, žárobetonových tvarovky odolné do teploty 1 350°C, kotel splňuje kritéria nejvyšší třídy podle eur. normy EN303-5.

Cena dopravy se liší podle pásma:

1.pásmo - 700,- bez DPH

2.pásmo - 1 000,- bez DPH

3.pásmo - 1 400,- bez DPH

Parametry zboží
Druh paliva:   kusové dřevo
Účinnost:   90,4 %
Výkon:   10-25 kW
Objem vody v kotli:   100 l
Výška:   1240 mm
Šířka:   700 mm
Hloubka:   1240 mm

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 25 PROFI Zplyňovací kotel ATTACK DPX 25 PROFI
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.