Zplyňovací kotel ATTACK DPX 15 LAMBDA

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 15 LAMBDA
 

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 15 LAMBDA.

 
Cena bez DPH: 66 424,- Kč
Cena s DPH: 80 373,- Kč
Dostupnost zboží: Na objednávku
Výrobce: ATTACK
Hmotnost: 370.00 kg
Katalogové číslo: 15DPXL
 
 
 

Zplyňovací kotel ATTACK DPX Lambda disponuje nejpokročilejší technologií řízení procesu spalování pro dosažení vynikajících hodnot emisí a účinnosti. Řízení dokáže samostatně ovládat množství přiváděného primárního a sekundárního vzduchu na základě údajů obsahu kyslíku z Lambda sondy, teploty kotle a teploty spalin. Všechny provozní parametry jsou zobrazovány na přehledném víceřádkovém LCD displeji. Změnu parametrů je možné uskutečňovat prostřednictvím tlačítek umístněných na ovládacím panelu kotle. Případné chybné anebo výstražné upozornění jsou signalizovány prostřednictvím LED diod.

Po spálení paliva se kotel vypíná automaticky na základě teploty spalin anebo procentuálního obsahu kyslíku ve spalinách. Všechny modifikace kotlů ATTACK DPX je možné vybavit dodatečným regulátorem, který zajistí řízení akumulační nádrže, solárních panelů či jiných zdrojů tepelné energie v různých provedeních topných systémů dle přání zákazníka.

Moderní nadčasový design, vysoce rourový výměník „spaliny-voda“, vysoká účinnost spalování až 91 % = nízká spotřeba paliva, nízká produkce emisí a popela, výkonová škála vyráběných kotlů 15–45 kW ve třech modifikacích, možnost řízení spalování pomocí Lambda sondy, odtahový ventilátor zajišťuje rovnoměrné a efektivní spalování a bezprašný provoz, plynule modulované otáčky ventilátoru, spalování měkkého i tvrdého dřeva, objemná násypka kotle, která zajistí delší výdrž vytápění na jedno naložení paliva, možnost přikládat velké kusy dřeva, minimální množství odpadu, nenáročná obsluha a snadné čištění, automatické odstavení kotle při vyhoření paliva, automatické ovládání roztápěcí klapky spojené s otevíráním a zavíráním přikládacích dvířek, odtahový ventilátor zajišťuje rovnoměrné a efektivní spalování a bezprašný provoz, plynule modulované otáčky ventilátoru, vybaven dochlazovacím okruhem proti přehřátí vody v kotli, kvalitní kotlová ocel o tloušťce 6 mm použitá při výrobě kotle, žárobetonových tvarovky odolné do teploty 1 350°C, kotel splňuje kritéria nejvyšší třídy podle eur. normy EN303-5.

Cena dopravy se liší podle pásma:

1.pásmo - 700,- bez DPH

2.pásmo - 1 000,- bez DPH

3.pásmo - 1 400,- bez DPH

Parametry zboží
Druh paliva:   kusové dřevo
Účinnost:   91,3 %
Výkon:   6-15 kW
Objem vody v kotli:   80 l
Výška:   1240 mm
Šířka:   700 mm
Hloubka:   840 mm

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 15 LAMBDA Zplyňovací kotel ATTACK DPX 15 LAMBDA
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Skalní 1088
75301 Hranice

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.