Termoregulační ventil DANFOSS

Termoregulační ventil DANFOSS
 

Termoregulační ventil DANFOSS.

 
Cena bez DPH: 985,- Kč
Cena s DPH: 1 192,- Kč
Dostupnost zboží: Na objednávku
Výrobce: ATTACK
Katalogové číslo: UK02
 
 
 

Termoregulační ventil BVTS je určen k ochraně kotlů na biomasu, krbů a solárních systémů. Brání přehřátí systému vypouštěním vody z generátoru tepla, kondenzační spirály nebo výměníku tepla. Ventil BVTS se také používá k zabránění vznícení v zásobníku paliva kotlů na biomasu zaplavením paliva v případě nadměrné teploty. Ventil BVTS je samočinný, tj. funguje bez dodávky energie, např. elektřiny nebo stlačeného vzduchu.

VÝHODY

Nepotřebuje zdroj energie – je samočinný, otevře se při vzrůstající teplotě čidla, může být namontován na přívod studené vody nebo výstup teplé vody
kotle, může být namontován v libovolné poloze, mosaz a další smáčené materiály jsou vhodné pro pitnou vodu, integrované těleso čidla a ventilu eliminuje nebezpečí změny nastavení, dvojité čidlo zajišťuje provoz zabezpečený proti poruchám, kapilární trubice chráněná proti tvoření smyček ocelovým pouzdrem, kompaktní design šetřící prostor.

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 

Heating&Cooling group s.r.o.

Skalní 1088
75301 Hranice

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.