TČ MITSUBISHI Zubadan Inverter 11,2 kW + EHSD-YM9C

TČ MITSUBISHI Zubadan Inverter 11,2 kW + EHSD-YM9C
 

Zubadan Inverter určený pro novostavby, ale i pro rekonstrukce starších zástaveb a větších objektů.

AKCE 
 
Cena bez DPH: 216 100,- Kč
Cena s DPH: 261 481,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Skladem
Katalogové číslo: PUHZ-SHW112YAA+EHSD-YM9C
 
 
 

Výjimečností této nové řady tepelných čerpadel s názvem Zubadan Inverter - New Generation je možnost tzv. monovalentního provozu a to až do venkovní teploty -15°C. Rozsah topných výkonů při podmínkách A2/W35 (A – teplota venkovního vzduchu, W – teplota topné vody) se nabízí od 8 kW do 23 kW (podle evropské normy DIN EN 14511). Podle ErP tepelná čerpadla Zubadan Inverter - New Generation dosahují energetické třídy A+/A++. Topný faktor (COP) dosahuje hodnoty až 4,8 při podmínkách A7/W35 (podle DIN EN14 511).

S použitím speciálního zásobníku chladiva, tepelného výměníku (HIC) a tří individuálně elektronicky řízených expanzních ventilů, pracují jednotky za každého provozního stavu vždy za optimálních podmínek. Optimalizací nového výparníku má za následek vyšší energetickou účinnost právě v zimním období, kdy se venkovní teploty pohybují nejčastěji v rozmezí mezi 7°C až -2°C. Optimalizací přímého vstřikování chladiva a konstrukčně vylepšeného kompresoru s novým typem oleje pro dosažení co nejnižších ztrát, zajištuje mnohem vyšší účinnost a plný komfort zvláště při velmi nízkých teplotách venkovního vzduchu. Nová tepelná čerpadla Zubadan Inverter - New Generation jsou tak nejen schopny zachovávat svůj topný výkon i při teplotách až do -15°C, ale dosahují i mnohem vyšší energetické účinnosti. Maximální výstupní teplota topné vody z tepelného čerpadla je 60°C, bez nutnosti použití jakéhokoli elektrického dohřevu. Při extrémně nízkých teplotách venkovního vzduchu až -25°C jsou jednotky stále schopny dosahovat až 75 % svého jmenovitého topného výkonu. Jednotky mají velmi nízkou hladinu akustického tlaku a díky možnosti dlouhého vedení chladiva, umožňují snadné umístění a jednoduchou montáž. Rozsah použití s touto novou technologií je garantován od teploty venkovního vzduchu -28°C až do +35°C, s výstupní teplotou vody až 60°C, bez nutnosti použití jakéhokoli elektrického dohřevu.

Součástí všech nabízených hydraulických modulů, jsou již všechny nutné součásti pro rychlou a snadnou instalaci. Jednou z nejdůležitějších součástí je kompletní regulace a uživatelsky příjemné ovládání pro nastavení vytápění, teploty teplé vody, teploty bazénové vody, nebo chlazení. Díky této plnohodnotné regulaci tepelného čerpadla není již zapotřebí instalace žádné další externí řídící elektroniky. Pro snadnější přístup k ovládání je nyní navíc možnost využití volitelné vzdálené správy přes iPhone/iPad, nebo počítač.

Parametry zboží
Hladina akustického tlaku min/max:   51-59 dBA
Napájení:   3f, 400V, 50Hz
Teploty pro provoz vytápění:   -28 ~ 35 °C
Výkon:   11,2 kW

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Skalní 1088
75301 Hranice

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.