SmartFan X kompletní set s časovým modulem

SmartFan X kompletní set s časovým modulem
 

SmartFan X, časový modul, montážní trubka 500 mm, venkovní zpětná klapka.

 
Cena bez DPH: 4 600,- Kč
Cena s DPH: 5 566,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Skladem
Katalogové číslo: 100351
 
 
 

SmartFan X je ideálním doplňkem k SmartFan. Díky vynikajícímu odvádění vzduchu v malém prostoru lze eliminovat krátkodobé vysoké zatížení vlhkostí v sanitárních prostorech. Podle potřeby lze ventilátory používat na toaletách pro hosty, v koupelnách, sprchách a wellness místnostech i skladovacích místnostech kuchyních.

Pro ventilátory do malých místností je charakteristické kulaté provedení a patentovaný irisový uzávěr. SmartFan lze elegantně a nenápadně integrovat i do nejmenších místností.

Pomocí integrovaného modulu vlhkosti lze pohodlně stanovit požadovanou relativní vlhkost (40–90 %) vzduchu v koupelně. Tomu napomáhá možnost nastavení doby doběhu v rozmezí 2–45 min. Zapínání a vypínání modulu lze pohodlně regulovat pomocí světelného spínače nebo jiných externích spínačů.

Časový modul - nastavitelná doba doběhu 2 až 45 min; zapínání/vypínání externím spínačem, např. světelným spínačem (z výroby je modul nastaven na 20 min)

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

SmartFan X kompletní set s časovým modulem
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.