SmartFan dokončovací set

SmartFan dokončovací set ventilátor
 

Dokončovací set s ventilátorem, výměníkem, vnitřním pohledovým krytem a prachovým filtrem.

 
Cena bez DPH: 10 800,- Kč
Cena s DPH: 13 068,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Skladem
Katalogové číslo: 100210
 
 
 

Dokončovací set s ventilátorem, výměníkem, vnitřním pohledovým krytem a prachovým filtrem.

Vysoce moderní kryty vnitřní/vnější zajistí díky aerodynamicky optimálně tvarovanému výstupu vzduchu s integrovanou rozváděcí lopatkou (z turbínové technologie) dokonalé vedení vzduchu. Výkon vzduchu se znatelně zvyšuje ohybem rozváděcí lopatky čtvrtkruhového tvaru a zaoblenou koncovou hranou čtvrtkruhového tvaru a zvýšeným průřezem výstupu krytu. To potvrdily i aerodynamické studie na univerzitě v Düsseldorfu v oblasti mechaniky proudění. Inovativní řešení pro vedení vzduchu zvyšuje výkon a účinnost ventilátoru a zajišťuje vyšší objemový průtok vzduchu při nejnižší spotřebě energie. Díky velmi ploché konstrukci činí hloubka krytu ke stěně pouze 45 mm, a proto se s přizpůsobeným barevným provedením velmi decentně hodí do obytných a venkovních prostor. Kromě toho je zaoblený kryt vizuálně velmi atraktivní.

Vysoce účinný keramický výměník tepla vytváří prostřednictvím voštinové soustavy kanálků maximální možnou plochu pro kolem proudící vzduch a může tak docílit rekuperace tepla až 91 %. Současně vzniká zvýšeným otevřením pórů nízká tlaková ztráta. Vysoce kvalitním materiálem výměníku tepla je speciální keramika, která je zvláště odolná vůči chemickým, tepelným a mechanickým vlivům.

Reverzibilní axiální ventilátor je srdcem ventilačního systému. Elektromagnetický hnací systém umožňuje téměř bezhlučný chod motoru při současně vysokém výkonu. Aerodynamicky tvarované lopatky rotoru umožňují vysoce účinné a tiché proudění vzduchu.Axiální ventilátor je reverzibilní, a tudíž běží v jednom i ve druhém směru. Tento ventilátor je speciální tím, že vzduchový výkon je v obou směrech proudění téměř stejně velký.

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

SmartFan dokončovací set výměník SmartFan dokončovací set kryty
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.