Plynový kotel IMMERGAS - stacionární kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 200 litrů HERCULES SOLAR 26 kW

Plynový kotel IMMERGAS HERCULES SOLAR 26 kW
 

Plynový kotel IMMERGAS - stacionární kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 200 litrů HERCULES SOLAR 26 kW.

 
Cena bez DPH: 85 600,- Kč
Cena s DPH: 103 576,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Expedice do 5 dnů
Výrobce: IMMERGAS
Hmotnost: 194.00 kg
Katalogové číslo: 3.020475
 
 
 

Immergas HERCULES Solar 26 kW je stacionární kondenzační plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným  odvodem spalin o tepelném výkonu 3 - 26 kW, určený k vytápění a výrobě TUV ve vestavěném nerezovém zásobníku o objemu 200 litrů. Kotel kombinuje výhody kondenzační technologie s možností systému nezávislých topných zón. Kotel je uspořádán vertikálně, ve vrchní části je spalovací komora, ve spodní části se nachází nerezový zásobník TUV. Kotel je z výroby vybaven solárním okruhem, kterým ohřívá TUV ve vestavěném nerezovém boileru. V plášti kotle se ukrývá kompletní hydraulická sestava solárního okruhu včetně elektronické regulace. Zbývá tedy pouze dokoupit a připojit solární panely a vše ostatní je součástí základní dodávky kotle.  Elektronické vybavení umožňuje připojit řídící jednotku Super CAR, díky které je možné monitorování kotle, dálkové ovládání a ekvitermní regulace. Po připojení digitální zónové centrály (volitelné) a oběhových čerpadel (volitelné) je možné provozovat tři na sobě nezávislé topné okruhy stejné teploty. Dále kotel umožňuje provoz jedné topné větve s radiátory a po připojení speciálních podlahových sad (volitelné) je možné vytápět další dvě  nezávislé podlahové zóny. Zásobník TUV po připojení speciální solární sady (volitelné) je možné dohřívat solární energií.

Elektronické zapalování a hlídání plamene, plná plynulá elektronická modulace řízená mikroprocesorem, elektrické krytí IPX5D, jedna topná zóna v základní výbavě, ekvitermní regulace v základní výbavě, kompletní hydraulická výbava solárního okruhu, čerpadlová jednotka solárního okruhu v základní výbavě, elektronická regulace solárního okruhu v základní výbavě, vyrovnávací expanzní nádoba TUV v základní výbavě, vyrovnávací expanzní nádoba solárního okruhu v základní výbavě, možnost cirkulace TUV po instalaci rozšiřující sady do kotle, možnost nezávislého zónového vytápění, třída NOx - 5.

Zabraňte použití kotle dětem a nepovolaným osobám. Z důvodu bezpečnosti zkontrolujte, zda koncentrický koncový kus pro nasávání vzduchu a odvod spalin (v případě, že je jím kotel vybaven) není zakrytý, a to ani dočasně. V případě prací nebo údržby stavebních prvků v blízkosti potrubí nebo zařízení na odvod kouře a jejich příslušenství kotel vypněte a po dokončení prací nechte zařízení a potrubí zkontrolovat odborně kvalifikovanými pracovníky. Zařízení a jeho části nečistěte snadno hořlavými přípravky. V místnosti, kde je zařízení instalováno, neponechávejte hořlavé kontejnery nebo látky.

Parametry zboží
Rozměry:   197x60x75cm
Rozsah provozních teplot:   25-85 °C
Výkon:   3-26 kW
Příkon:   3,7-26,9 kW
Objem expanzivní nádoby:   12 l
Objem vody v kotli:   5 l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.