Plynový kotel IMMERGAS - stacionární kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 120 litrů HERCULES CONDENSING 32 kW ABT

Plynový kotel IMMERGAS HERCULES CONDENSING 32 kW ABT
 

Plynový kotel IMMERGAS - stacionární kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 120 litrů HERCULES CONDENSING 32 kW ABT.

 
Cena bez DPH: 79 200,- Kč
Cena s DPH: 95 832,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Expedice do 5 dnů
Výrobce: IMMERGAS
Hmotnost: 132.00 kg
Katalogové číslo: 3.019198
 
 
 

Immergas HERCULES Condesing 32 kW ABT je stacionární kondenzační plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným  odvodem spalin o tepelném výkonu 6 - 32 kW  ABT, určený k vytápění a výrobě TUV ve vestavěném nerezovém zásobníku o objemu 120 litrů. Kotel kombinuje výhody kondenzační technologie s možností systému nezávislých topných zón. Kotel je uspořádán vertikálně, ve vrchní části je spalovací komora, ve spodní části se nachází nerezový zásobník TUV. Dokonale vyvážené spalování přispívá k nízkému obsahu NOx a CO ve spalinách. Kotle využívají technologii kondenzace, díky které se zvýšila účinnost a snížila spotřeba. Díky elektronickému vybavení, lze připojit řídící jednotky ARC nebo Super CAR, díky kterým  je možné monitorování kotle, dálkové ovládání a ekvitermní regulace. Kotel je z výroby již vybaven   digitální zónovou centrálou včetně  oběhových čerpadel a směšovacích ventilů. Dále je možné provozovat jednu nezávislou radiátorovou zónu a dvě na sobě nezávislé podlahové topné zóny.  Zásobník TUV po připojení speciální solární sady (volitelné) je možné dohřívat solární energií.

Elektronické zapalování a hlídání plamene, plná plynulá elektronická modulace řízená mikroprocesorem, elektrické krytí IPX5D, jedna  zóna radiátorová a jedna zóna podlahová v základní výbavě, ekvitermní regulace v základní výbavě, vyrovnávací expanzní nádoba TUV v základní výbavě, možnost doplňkového ohřevu TUV pomocí solární energie, možnost cirkulace TUV po instalaci rozšiřující sady do kotle, možnost nezávislého zónového vytápění, třída NOx - 5.

Parametry zboží
Rozměry:   160x60x60cm
Rozsah provozních teplot:   25-85 °C
Výkon:   6-32 kW
Příkon:   6,9-33 kW
Objem expanzivní nádoby:   12 l
Objem vody v kotli:   5 l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Skalní 1088
75301 Hranice

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.