Plynový kotel IMMERGAS - stacionární kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 120 litrů HERCULES CONDENSING 32 3 ErP

Plynový kotel IMMERGAS HERCULES CONDENSING 32 3 ErP
 

Plynový kotel IMMERGAS - stacionární kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 120 litrů HERCULES CONDENSING 32 3 ErP.

 
Cena bez DPH: 71 200,- Kč
Cena s DPH: 86 152,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Expedice do 5 dnů
Výrobce: IMMERGAS
Hmotnost: 127.90 kg
Katalogové číslo: 3.025493
 
 
 

Immergas HERCULES Condesing 32 3 ErP je stacionární kondenzační kotel. Kotel má uzavřenou spalovací komorou a nuceným  odvodem spalin. Jeho výkon se pohybuje od 6,9 do 32,0 dle potřeby uživatele. Kotle jsou přímo předurčeny pro vytápění a ohřev TUV ve vestavěném nerezovém zásobníku, který má objem 120 litrů. Kotel kombinuje výhody kondenzační technologie s možností rozdělení topného systému do několika nezávislých  zón. Kotel je konstruován vertikálně, ve vrchní části je spalovací komora, ve spodní části se nachází nerezový zásobník TUV. Díky elektronickému vybavení může být připojena řídící jednotku Super CAR, která má za úkol monitorovat kotel, dálkové ovládání a ekvitermní regulace. Po připojení digitální zónové centrály (volitelné příslušenství) a energeticky úsporných oběhových čerpadel (volitelné příslušenství) je možné provozovat až tři na sobě nezávislé topné okruhy. Dále kotel umožňuje provoz jedné topné větve s radiátory a po připojení speciálních podlahových sad (volitelné) je možné vytápět další dvě nezávislé podlahové zóny. Zásobník TUV po připojení rozšiřující solární sady (volitelné) je možné dohřívat solární energií.

Třída sezonní energetické účinnosti vytápění - A, třída energetické účinnosti ohřevu TUV - B, deklarovaný zátěžový profil - XXL, energeticky úsporné čerpadlo, elektrické krytí IPX5D, jedna topná zóna v základní výbavě, ekvitermní regulace v základní výbavě, vyrovnávací expanzní nádoba TUV v základní výbavě, možnost doplňkového ohřevu TUV pomocí solární energie, možnost cirkulace TUV po instalaci rozšiřující sady do kotle, možnost nezávislého zónového vytápění, třída NOx - 5.

Zabraňte použití kotle dětem a nepovolaným osobám. Z důvodu bezpečnosti zkontrolujte, zda koncentrický koncový kus pro nasávání vzduchu a odvod spalin (v případě, že je jím kotel vybaven) není zakrytý, a to ani dočasně. V případě prací nebo údržby stavebních prvků v blízkosti potrubí nebo zařízení na odvod kouře a jejich příslušenství kotel vypněte a po dokončení prací nechte zařízení a potrubí zkontrolovat odborně kvalifikovanými pracovníky. Zařízení a jeho části nečistěte snadno hořlavými přípravky. V místnosti, kde je zařízení instalováno, neponechávejte hořlavé kontejnery nebo látky.

Parametry zboží
Rozměry:   160x60x60cm
Rozsah provozních teplot:   25-85 °C
Výkon:   6-32 kW
Příkon:   7,3-33 kW
Objem expanzivní nádoby:   10,8 l
Objem vody v kotli:   6,7 l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Skalní 1088
75301 Hranice

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.