Plynový kotel IMMERGAS - kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 54 litrů VICTRIX ZEUS SUPERIOR 32 2 ErP

Plynový kotel IMMERGAS VICTRIX ZEUS SUPERIOR 32 2 ErP
 

Plynový kotel IMMERGAS - kondenzační s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV o objemu 54 litrů VICTRIX ZEUS SUPERIOR 32 2 ErP.

 
Cena bez DPH: 51 600,- Kč
Cena s DPH: 62 436,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Expedice do 5 dnů
Výrobce: IMMERGAS
Hmotnost: 72.80 kg
Katalogové číslo: 3.025456
 
 
 

Immergas VICTRIX Zeus Superior 32 2 ErP je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelném výkonu 6,9 - 32,0 kW určený k vytápění a ohřevu TUV ve vestavěném nerezovém zásobníku o objemu 54 litrů. Kotel VICTRIX Zeus Superior 32 2 ErP je vybaven modulovaným, energeticky úsporným čerpadlem. Díky elektronickému vybavení lze připojit řídící jednotku Super CAR, která umožňuje monitorování kotle, dálkové ovládání a regulaci v závislosti na aktuálních klimatických podmínkách. Dále  elektronika kotle umožňuje připojení zónových jednotek DIMV2 nebo samostatnou zónovou centrálu.

Třída sezonní energetické účinnosti vytápění - A, třída energetické účinnosti ohřevu TUV - A, deklarovaný zátěžový profil - XL, energeticky úsporné modulované čerpadlo, elektrické krytí IPX5D, nerezový vestavěný boiler TUV, nerezová spirála boileru TUV, nastavitelný by-pass je v základní výbavě, možnost cirkulace TUV po instalaci rozšiřující sady do kotle, možnost připojit zónové jednotky DIMV2, ekvitermní regulace v základní výbavě, třída NOx - 5.

Nevystavujte zavěšený kotel přímým výparúm z varných ploch. Zabraňte použití kotle dětem a nepovolaným osobám. Z důvodů bezpečnosti zkontrolujte, zda koncentrický koncový kus pro nasávání vzduchu a odvod spalin (v případě, že je jím kotel vybaven) není zakrytý, a to ani dočasně. V případě prací nebo údržby stavebních prvků v blízkosti potrubí nebo zařízení na odvod kouře a jejich příslušenství kotel vypněte a po dokončení prací nechte zařízení a potrubí zkontrolovat odborně kvalifikovanými pracovníky. Zařízení a jeho části nečištěte snadno hořlavými přípravky. V místnosti, kde je zařízení instalováno, neponechávejte hořlavé kontejnery nebo látky.

Parametry zboží
Rozměry:   90x60x45cm
Rozsah provozních teplot:   25-85 °C
Výkon:   6,9-32 kW
Příkon:   7,3-33 kW
Objem expanzivní nádoby:   7,1 l
Objem vody v kotli:   9,1 l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.