Kondenzační závěsný premixový kotel BLUEHELIX Tech 25A 5,7 - 25 kW

Kondenzační závěsný premixový kotel BLUEHELIX Tech 25A 5,7 - 25 kW
 

Kondenzační závěsný premixový kotel BLUEHELIX Tech 25A 5,7 - 25 kW.

 
Cena bez DPH: 31 032,- Kč
Cena s DPH: 37 549,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Expedice do 5 dnů
Výrobce: FERROLI
Hmotnost: 36.00 kg
Katalogové číslo: 0T2O2IWA
 
 
 

Pro ÚT s možností ohřevu TV v externím zásobníku. 3-cestný ventil s pohonem je integrován v kotli. Nerezový hořák, patentovaný trubkový nerezový výměník  modulace čerpadla, bypass, expanzomat. Autodiagnostika, ekvitermní regulace, mikroprocesor, podsvícený LCD displej, účinnost až 109 %, Energetická tř. **** 92/42EEC, emise NOx tř.5 (LowNOX), plynulá PID modulace výkonu, komunikace Open Therm, volně programovatelné funkce pro přizpůsobení parametrům aplikace. Garance 5 let.

Kotel osazen patentovaným nerezovým výměníkem vyrobeném z nerezové oceli AISI 316Ti, modely A jsou připraveny pro ohřev TV v externím zásobníku pomocí přepínání trojcestného ventilu s krokovým motorem na výstupu ÚT z kotle, nerezový premixový hořák, přehledné digitální ovládání s LCD displejem, modulační oběhové čerpadlo okruhu ÚT, elegantní design a kompaktní rozměry, integrovaná ekvitermní regulace s připojeným čidlem venkovní teploty, možnost spolupráce se solárním systémem při přípravě TV, hydraulický bypass ve standardním vybavení, možnost venkovní instalace do částečně krytých prostor.

Moderní plynové kotle na zemní plyn dosahují podstatně vyšších účinností než jejich předchůdci. Další snížení spotřeby zemního plynu je již možné jen důsledným využitím tepelného obsahu spalin, které odcházejí z kotle. To umožňují jedině kondenzační kotle. Jednou z částí emisí vznikajících při spalování plynu jsou vodní páry. Ty opouští spalovací komoru u tradičních kotlů při velmi vysoké teplotě společně se spalinami – cca 11 % energie získané z paliva (tzv. latentní kondenzační teplo) se zbytečně ztrácí. U kondenzačních kotlů prochází spaliny před tím, než opustí spalovací komoru, přes chladnější část výměníku, kde dochází při cca 55 °C ke kondenzaci obsažených vodních par (tzv. rosný bod). Latentní teplo z kondenzace je vraceno zpět do systému a efektivně využito. U konvenčních kotlů není uvažováno s využitím kondenzačního tepla – účinnost, vypočtená z výhřevnosti paliva, se pohybuje kolem 90 %. Účinnost kondenzačních kotlů vychází rovněž ze vztahu k výhřevnosti, tzn., že vypočteme u kotlů „neuvěřitelnou“ účinnost až 109 % a o 25 % nižší spotřebu paliva.

Parametry zboží
Rozměry:   600x400x320
Topný výkon:   5,7-24,5 kW
Účinnost:   97,8-98 %

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Skalní 1088
75301 Hranice

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.