Kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET 25

Kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET 25
 

Kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET 25.

 
Cena bez DPH: 191 041,- Kč
Cena s DPH: 231 160,- Kč
Dostupnost zboží: Na objednávku
Výrobce: ATTACK
Hmotnost: 840.00 kg
Katalogové číslo: 25WP
 
 
 

Inovativní ekologický kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET je schopen spalovat několik druhů paliv, především měkké a tvrdé dřevo, brikety a peletky. Kotel je vhodný na vytápění rodinných domů, chatek, malých provozů, dílen a podobných objektů.

Kotel je vybaven odtahovým ventilátorem a horizontálním odvodem spalin z nakládací komory, který při otevření dvířek odvede kouř do komína, čímž se zajišťuje čisté a bezprašné prostředí v kotelně. Zatápění v kotli je zjednodušeno pomocí středních dvířek. Stačí komoru naložit do plna a zapálit prostor při středních dvířkách – zatopení může být hotové už do 10 min bez jakéhokoli kouře. Vysokou preciznost procesu spalování zajišťuje moderní elektronika vybavená Lambda sondou, schopna regulovat výkon kotle a nastavit množství užitečných parametrů.

Proces spalování peletek zabezpečuje hořák vyrobený z nejkvalitnějšího dostupné žáruvzdorné oceli na trhu. Jeho provoz je plně utomatická. Těleso kotle je svařené z vysoce kvalitní kotlové oceli tloušťky 6 mm což zaručuje jeho dlouhou životnost. Materiál žárobetonových tvarovek je z vysoce kvalitního žárobetonu zpevněného žáruvzdornou výztuží. Navíc, nejnamáhanější tryska je opatřena speciální žárolitinou, která nepodléhá opotřebení jako žárobetony a tím prodlužuje celkovou životnost kotle. Čištění kotle je velmi jednoduché a nenáročné. Turbulátory a peletková spalovací komora jsou čištěny automaticky. Elektroniku kotle je možné rozšířit o přídavné moduly, schopné ovládat akumulační nádrž, směšovací okruhy, zásobník TUV, solární panely a jiné zdroje tepla. Stav kotle je možné kontrolovat přes připojení na internet pomocí LAN, jakož iprostřednictvím Smartphone. Elektronika dokáže poskytnout i měsíční záznam provozních informací.

Cena dopravy se liší podle pásma:

1.pásmo - 700,- bez DPH

2.pásmo - 1 000,- bez DPH

3.pásmo - 1 400,- bez DPH

Parametry zboží
Druh paliva:   dřevo, pelety
Účinnost:   90,5 %
Objem:   160 l
Výkon:   8-30 kW
Výška:   1604 mm
Šířka:   951 mm
Hloubka:   1207 mm

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.