BiLight Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – tlakový

BiLight Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – tlakový
 

BiLight Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – tlakový.

 
Cena bez DPH: 1 820,- Kč
Cena s DPH: 2 202,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Expedice do 3 dnů
Výrobce: TESY
Hmotnost: 1.76 kg
Katalogové číslo: IWH70X01IL
 
 
 

Sklokeramické tlakové ohřívače BiLight compact jsou vybaveny: nastavitelným termostatem, magnésiovou anodou, vysoce účinnou 19 mm izolací,která zaručuje minimální teplotní ztrátu, nerezovou trubicí, topným tělesem, pojistným ventilem.

TESY se řadí mezi největší výrobce ohřívačů vody a domácího vytápění v Evropě. Ohřívače vody TESY jsou vyráběny metodou plazmového svařování. Technologie plazmového svařovaní ohřívačů vody TESY zajišťuje vyšší pevnost a odolnost ve sváru a ochranu proti mechanickému poškození. Vnitřní část nádoby má sklokeramickou úpravu, která zajišťuje vysokou ochranu proti korozi a antibakteriální čistotu vody. Uvnitř je instalovaná magnesiová anoda a patentovaný RTS a CAPILLARY termostat zaručující ohřívači vody TESY dlouhou životnost a díky čidlu RTS přesnější nastavení ohřevu vody. Zaručuje tak optimální výkon ohřivače vody a díky inovativní technologii CAPILLARY umožňuje ohřev vody s přesností +-1°C.

Všude tam, kde často potřebujete menší množství vlažné vody, se osvědčí elektronický průtokový mini ohřívač DEM. Přístroj dodává bez dlouhých přívodních potrubí a ztrát v rozvodech vodu požadované teploty regulované elektronickým systémem. Obvyklé ztráty vody a energie ručním nastavováním teploty odpadají. Díky tomu je systém DEM electronic zcela mimořádně vhodný pro umyvadla, u kterých je žádoucí konstantní teplota na výtoku. Přístroj může být namontován jak nad umyvadlo tak pod umyvadlo a lze jej snadno připojit k elektrické síti 230 V (DEM 7 na 400 V).

Parametry zboží
Rozměry:   20x13x7,6cm
Napětí:   230 V
Výkon:   7000 W
Max. provozní přetlak:   0,6 MPa
Průtok:   4 l/min

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

BiLight Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – tlakový koupelna BiLight Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – tlakový kuchyň BiLight Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – tlakový snadná instalace
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Skalní 1088
75301 Hranice

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.