BiLigh Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – beztlakový

BiLigh Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – beztlakový
 

BiLigh Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – beztlakový.

 
Cena bez DPH: 1 800,- Kč
Cena s DPH: 2 178,- Kč

Počet: ks

 
Dostupnost zboží: Expedice do 3 dnů
Výrobce: TESY
Hmotnost: 1.15 kg
Katalogové číslo: IWH35X01KI
 
 
 

Sklokeramické tlakové ohřívače BiLight compact jsou vybaveny: nastavitelným termostatem, magnésiovou anodou, vysoce účinnou 19 mm izolací,která zaručuje minimální teplotní ztrátu, nerezovou trubicí, topným tělesem, pojistným ventilem.

TESY se řadí mezi největší výrobce ohřívačů vody a domácího vytápění v Evropě. Ohřívače vody TESY jsou vyráběny metodou plazmového svařování. Technologie plazmového svařovaní ohřívačů vody TESY zajišťuje vyšší pevnost a odolnost ve sváru a ochranu proti mechanickému poškození. Vnitřní část nádoby má sklokeramickou úpravu, která zajišťuje vysokou ochranu proti korozi a antibakteriální čistotu vody. Uvnitř je instalovaná magnesiová anoda a patentovaný RTS a CAPILLARY termostat zaručující ohřívači vody TESY dlouhou životnost a díky čidlu RTS přesnější nastavení ohřevu vody. Zaručuje tak optimální výkon ohřivače vody a díky inovativní technologii CAPILLARY umožňuje ohřev vody s přesností +-1°C.

Parametry zboží
Rozměry:   20x13x7,6cm
Napětí:   250 V
Výkon:   3500 W
Max. provozní přetlak:   0,6 MPa
Průtok:   2 l/min

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

BiLigh Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – beztlakový koupelna BiLigh Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – beztlakový kuchyň BiLigh Compact malý průtokový elektrický ohřívač vody – beztlakový snadná instalace
 
 

Heating&Cooling group s.r.o.

Pivovarská 620
753 61 Hranice IV-Drahotuše

IČ: 04255691
DIČ: CZ04255691

Telefon: +420 732 998 347Heating&Cooling group s.r.o.